مراسم ویژه سوگواری شهادت امام رضا(ع) در کرمانشاه برگزار می ‌شود

[ad_1]

سلم گزارش می دهد :

کرمانشاه- مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم ویژه سوگواری شهادت امام رضا(ع) امشب با حضور دل‌شیفتگان آن امام رئوف(ع) در کرمانشاه برگزار می‌شود.
به گزارش شفقنا به نقل از مهر، با تسلیت شهادت امام رضا(ع) به تمام محبان آن امام عزیز اظهار داشت: مراسم سوگواری و عزاداری شهادت امام رضا(ع) امشب در هیئات، تکایا و مساجد سراسر استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی با دعوت از تمام محبان و عاشقان اهل بیت(ع) برای حضور منسجم در مراسم سوگواری شهادت امام رضا(ع) گفت: مراسم ویژه‌ سوگواری شهادت آقا علی بن موسی الرضا(ع) ساعت ۲۱ امشب در مسجد اما رضا(ع) واقع در پل چوبی کرمانشاه برگزار و برنامه‌ریزی برای حضور آحاد مردم در این مراسم به عمل آمده است.
سروری با اشاره به حضور سخنرانان برجسته کشوری در مراسمات سوگواری شهادت اما رضا(ع) در سراسر استان کرمانشاه گفت: روز شنبه ۲۱ آذر نیز در سراسر استان مراسم سوگواری شهادت اما رضا(ع) برگزار خواهد شد.
وی در ادامه به بیان فضایل امام رضا(ع) پرداخت و گفت: خداوند را شاکریم که در ایران اسلامی همه شیفتگان و عاشقانش با پای پیاده در این هوای سرد از اقصا نقاط کشور به زیارت حرم امام مهربانی‌ها مشرف می‌شوند و فضایل و کرامات امام رضا(ع) در طول تاریخ بسیار و بر همگان عیان است.
سروری افزود: بسیاری از مردم ناامید از هر سو به حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) پناه می‌برند و به مناجات با امامشان پرداخته و آن امام رئوف(ع) نیز دست رد به سینه کسی نخواهد زد.
وی گفت: شیفتگان و شیعیانی از راه‌های دور و کشورهای مختلف با ادای احترام و عقیده خاصی برای زیارت به مشهد مقدس مشرف می‌شوند و مردم ایران با خوی انسانی و شخصیت والای مهمان نوازی همانند مردم عراق که به استقبال زائران حسین بن علی(ع) شتافتند، به مهمان نواری از زائران امام رضا(ع) خواهند شتافت.

انتهای پیام

selm.ir

خبر قبلیدستگیری چهار تبعه ترکیه به اتهام ربودن کارآفرین ایرانی

[ad_2]
Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

دکتر سعید قماشی :استبداد در تربیت دینی، داعش ایجاد می کند / امکان تکرار روش معاویه وجود دارد

[ad_1] سلم گزارش می دهد : شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) -« …