وزیر مسیحی مصر اسلام را معرفی می‌کند

[ad_1]

سلم گزارش می دهد :

به گزارش «شیعه نیوز»، وزیر مهاجرین و مصری‌های مقیم خارج که از مسیحیان قبطی مصر است، گفت: برای معرفی چهره صحیح اسلام در تمامی کشورهای جهان تلاش خواهم کرد.

نبیله مکرم عبدالشهید در گفت‌وگو با برنامه «زندگی امروز» در شبکه ماهواره‌ای «الحیاه» گفت: به‌عنوان یک مسیحی ملی‌گرا برای تبیین و معرفی چهره حقیقی دین اسلام در تمامی کشورهای جهان تلاش خواهم کرد.

وی افزود: در همین راستا، وزارت مهاجرین مصر قرارداد همکاری با وزارت فرهنگ برای معرفی اسلام مبلغ تسامح در خارج از این کشور به شیوه‌ای پیشرفته، مدرن و متناسب با روش‌های فکری کشورهای مختلف، امضا خواهد کرد.

این وزیر مصری تصریح کرد: برای این طرح، اساتید دانشگاه، اندیشمندان و شخصیت‌های برجسته دینی و سیاسی انتخاب خواهند شد که از طریق ارتباط با جوانان مصری در کشورهای مختلف جهان، جوانان را با کشور خود و چهره حقیقی اسلام آشنا می‌کنند و از آنان در برابر ایدئولوژی افراط‌گرایی حمایت خواهند کرد.

نبیله مکرم عبدالشهید در پایان گفت: همچنین، طرحی به شورای وزیران مصر برای بهره‌مندی از تجربیات مصریان خارج از کشور به‌ویژه پزشکان ارائه کرده‌ام تا پزشکان پس از بازگشت به کشور، تشویق شوند که خدمات پزشکی به فقرا و نیازمندان ارائه دهند.

انتهای پیام/ ۸۵۲

[ad_2]
Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

دکتر سعید قماشی :استبداد در تربیت دینی، داعش ایجاد می کند / امکان تکرار روش معاویه وجود دارد

[ad_1] سلم گزارش می دهد : شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) -« …